Tartu Kunstimuuseumi kodulehele saad siit.

Juurdepääsetavus

Lehe loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Teksti suurus

Kõikides populaarsetes veebilehitsejates on võimalik lehte suurendada ja vähendada, kui hoida all Ctrl-klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd-klahvi) ja samal ajal vajutada kas “+”- või “-“-klahvi. Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoides all Ctrl-klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl- ja 0-klahvile.

Ostukorvis on 0 toodet

Kataloog “Hõbetüdrukud / Silver girls”

20,00  5+ saadaval

84 laos

Kirjeldus

Fotoraamat „Hõbetüdrukud. Fotograafia retušeeritud ajalugu“ kasvas välja Tartu Kunstimuuseumi samanimelisest näitusest „Hõbetüdrukud. Fotograafia retušeeritud ajalugu” (12.06.2020—27.09.2020). Raamat tutvustab kümmet enne Teist maailmasõda Eesti ja Läti territooriumil töötanud naisfotograafi. Fotoraamat on eesti-, läti- ja ingliskeelne. Rikkalikult illustreeritud raamat toob lugejate ette ulatusliku ja mitmekülgse valiku erinevate muuseumide ja erakogujate valduses olevast fotoajaloo pärandist. Ajaloolise materjali kõrval sisaldab raamat Tartu Kunstimuuseumis toimunud näituse dokumentatsiooni ja kolme just nimelt hävinud ja kadunud kultuuripärandit tematiseeriva nüüdiskunstniku teoste reproduktsioone.

Rohkem infot kogu projekti kohta leiate projekti kodulehelt: http://silvergirls.eu/

Väljaandja: Tartu Kunstimuuseum / Blind Carbon Copy
Ilmumisaasta: 2020
Autorid: Šelda Puķīte, Indrek Grigor
Kujundus: Alexey Murashko
Tõlkija: Liene Linde, Peeter Talvistu
Formaat: pehmekaaneline
Keel: eesti, läti ja inglise
Lehekülgi: 176
ISBN: 978-9949-7415-1-9

Kohaletoimetamine

Tulen ise järele

Tule ise järele meie muuseumipoodi Raekoja plats 18, Tartu, 51004.

Itella Smartpost

Meie pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, et saaksid paki kaasa haarata oma igapäevaste käikude kõrvalt. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekoodselle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

DPD

Tänu reaalajas paki jälgimise võimalusele saad vaadata, kus sinu pakk asub. Kui su plaanid muutuvad, saad mugavalt muuta paki kättesaamise asukohta või kellaaega. Paki kättesaamiseks sisesta puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.